ProBiotics - SCD Pro Biotica 0,5 L

Ekstrakt z fermentacji 19 polskich ziół w unikalnej kompozycji pożytecznych mikroorganizmów. SUPLEMENT DIETY

POLSKI WYRÓB

POLSKIE ZIOŁA

Goeco.bio
Obsługą zamówień sklepu leczeniezywieniem.pl zajmuje się sklep goeco.bio.
Kliknij aby zobaczyć wszystkie produkty.
Zamów

SUPLEMENT DIETY

Ekstrakt z fermentacji 19 polskich ziół w unikalnej kompozycji pożytecznych mikroorganizmów

Cert. GIS-BŻ-Ż-4230-1517-4/MM/09

SCD ProBiotica®

Powstaje w procesie fermentacji kompozycji kilkunastu szczepów z gatunków pożytecznych mikroorganizmów oraz 19-stu ziół. Wybrane szczepy probiotyczne wzrastają w konsorcjum i w interakcji z innymi szczepami, tworząc mały ekosystem jak w warunkach naturalnych. Technologia ta opracowana przez amerykanina Matthew Wood’a zasadniczo różni się od typowej mieszaniny czystych szczepów bakterii probiotycznych, ponieważ wykorżystuje efekt synergii współpracujących ze sobą mikroorganizmów. Wybrane do kompozycji pożyteczne mikroorganizmy występują powszechnie w naturze i nie są modyfikowane genetycznie.

Składniki:

  • Woda niechlorowana,
  • probiotyczne kultury SCD*,
  • ekologiczna melasa z trzciny cukrowej,
  • sól morska,
  • koncentraty owocowe,
  • fruktoza,
  • własna mieszanka ziołowo-roślinna, na którą składają się: owoc anyżu, korzeń lukrecji, owoc kopru włoskiego, liść bazylii, kwiat rumianku, korzeń trybuli, owoc czarnego bzu, nasiona kozieradki, korzeń imbiru, korzeń arcydzięgla, owoc jałowca, liść pokrzywy, oregano, natka pietruszki, liść mięty, rozmaryn, liść szałwii, ziele tymianku, ziele koperku oraz grzyby reishi.
  • Gatunki kultur pożytecznych mikroorganizmów: Bifidobacterium animalis, B. bifidum, B. longum, Lactobacillus acidophilus, L. bulgaricus, L. casei, L. fermentum, L. plantarum, L. lactis, Saccharomyces cerevisiae, Streptococcus thermophilus.
  • Bakterie kwasu mlekowego  3,0 x 105 jtk/ml (max. 1 x 109 podczas wytwarzania)
  • Drożdże  1,0 x 106 jtk/ml.

1 łyżka stołowa (15 ml) zawiera min. 4,5 x 106 bakterii probiotycznych

1 łyżeczka (5 ml) zawiera min. 1,5 x 106 bakterii probiotycznych

WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Przed otwarciem przechowywać w temperaturze pokojowej (maks. 20°C) z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych i źródeł ciepła. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temp. powyżej 2°C. Zużyć w ciągu 4 tygodni. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

UWAGI:

W wyniku naturalnych procesów, w SCD ProBiotica® mogą wystąpić niewielkie zmiany koloru, zapachu, smaku oraz wytrącanie się osadu na dnie butelki i nalotu „białego grzybka” na powierzchni. Nie wpływa to na skuteczność jej działania.

Szczegóły produktu

530
2020-05-12
Nowy produkt

Komentarze do produktu

Komentarze (0)