Koszty wysyłki:

Adres magazynu, skąd realizowane są wysyłki zamówień sklepu Leczenie Żywieniem - Sun And Food:

Efemes Sp.z o.o. ul.Przemysłowa 2, Sosnowiec Pieńki ,95-010 Stryków

Wszystkie przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy GLS.

Wszystkie zamówienia są realizowane w terminie od 1- 3 dni roboczych. Do czasu otrzymania przesyłki należy doliczyć czas dostawy.

W okresie wakacyjnym ( lipiec i sierpień) wysyłki realizujemy od poniedziałku do czwartku, ze względu na wyższe temperatury - w piątki nie ma wysyłek!

- Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego towaru i uregulowania należności za zamówione towary zgodnie z wybraną formą płatności. Kupujący może odmówić odbioru zamówionego towaru jedynie w przypadku stwierdzenia w trakcie odbioru przesyłki jej uszkodzenia. Powinien wówczas w obecności dostawcy spisać protokół szkody, będący podstawą reklamacji.          Przedpłata

0-5 kg              12 zł

WYSYŁKA PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY 

5-30 kg            14 zł

   WYSYŁKA PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY  

Sun And Food Sp. z o.o.

info@leczeniezywieniem.pl

tel. 791 26 86 86

pon - pt 8:00 - 16:00

(w okresie wakacyjnym : lipiec i sierpień w godz.7.30-15.30)

Idea Bank

80 1950 0001 2006 0056 6897 0002

Ze względu na ogromną ilość emaili z pytaniami, nie jesteśmy w stanie w krótkim czasie na nie odpowiadać.

Zamówienia na książki i bakterie jogurtowe można składać :

- poprzez formularz kontaktowy

- telefonicznie pod numerem :791 26 86 86

Realizujemy tylko wysyłki na terenie Polski.

Wysyłki zagraniczne realizowane są przez partnerski sklep ECOSHOP

Reklamacje:

- prosimy przysłać maila z oficjalna reklamacją zakupionego towaru

- do maila należy dołączyć zdjęcia wadliwego produktu (jeśli nie wyszedł jogurt, to należy zrobić zdjęcie jogurtu w przezroczystym pojemniku (np. słoiku litrowym lub innym), aby ujęta została zawartość, można nabrać produkt na łyżeczkę i także zrobić zdjęcie)

- w mailu opisać w skrócie sposób robienia:

czas namnażania (ile godzin minęło), metoda namnażania (słoik, jogurtownica- jaka?czy termosowa, czy elektryczna), sposób utrzymania temperatury (piekarnik, koc, czy inny sposób), rodzaj mleka, opis smaku i konsystencji po namnożeniu.

- przesłać dane do wysyłki wraz z nr telefonu (w przypadku uznania reklamacji)

Prawo odstąpienia od umowy:

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas),
niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, 
chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.