LR

LR Pro Balance 360 tabletek

Probalance dla równowagi kwasów i zasad 360 tabletek

Data ważności 11/2021

Goeco.bio
Obsługą zamówień sklepu leczeniezywieniem.pl zajmuje się sklep goeco.bio.
Kliknij aby zobaczyć wszystkie produkty.
Zamów

Równowaga kwasowo-zasadowo to podstawia naszego zdrowia. Zakwaszony organizm radzi sobie do pewnego czasu z nadmiarem kwasów poprzez ich neutralizowanie, czerpiąc z zapasów minerałów zgromadzonych w organizmie, lub poprzez ich rozwadnianie. Długotrwałe zakwaszenie wyczerpuje te zapasy i staje się przyczyną wielu dolegliwości i chorób (więcej przeczytasz tutaj)

Minerały nigdy nie występują w formie czystej, lecz zawsze w solach. Niektóre pasują do siebie, inne mogą nawet utrudniać wchłanianie pozostałych. Szczególnie ważne dla bioprzyswajalności jest ich odpowiednie połączenie.

 

PROBALANCE

 

Dopasowane minerały i mikroelementy

Wartościowe połączenie cytrianów, węglanów i glukonianu

Bez laktozy

PROBALANCE zawiera:

 

Potas - bierze czynny udział w przewodzeniu impulsów elektrycznych między komórkami nerwowymi. kontroluje prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

 

Magnez – odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Brak magnezu może wywołać u człowieka niepokój, nerwowość, rozdrażnienie, ból głowy, brak koncentracji, zmęczenie, ogólne uczucie osłabienia, zaburzenia rytmu serca i skurcze mięśni.

 

Wapń - wzmacnia strukturę kości oraz bierze udział wewnątrz komórek w pobudzaniu mięśni i nerwów, przemianie glikogenu, podziale komórkowym oraz w aktywizacji niektórych enzymów i hormonów. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Potrzebny jest do utrzymania zdrowych kości i zębów.

 

Miedź - uczestniczy w produkcji czerwonych krwinek. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

 

Molibden - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu aminokwasów siarkowych. Pobudza m.in. metabolizm tłuszczu w komórkach.

 

Chrom - bierze udział w metabolizmie glukozy. Pełni też ważną rolę w syntezie cholesterolu, tłuszczów i białek.

 

Zalecane dawkowanie: 3 x 4 tabletki dziennie

 

Wyprodukowany w Niemczech.

Szczegóły produktu

80102
2020-05-12
Nowy produkt

Komentarze do produktu

Komentarze (0)